ضد عفونی کننده دست

تفاوت ضد عفونی کننده دست با صابون

در این مطلب قصد داریم تا در مورد تفاوت ضد عفونی کننده دست با صابون اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانیم بررسی کنیم که استفاده از کدام یک برای بهداشت دست ها مفید می باشد و کدام یک تاثیرگذاری بهتری دارد.

ضد عفونی کننده دست و صابون هر دو وظیفه پاکسازی دست ها را بر عهده دارند و مواد تشکیل دهنده آن ها به گونه ای است که سخت ترین میکروب ها را از بین ببرد تا میکروب ها و ویروس ها از طریق دست ها وارد بدن انسان نشود.

شما برای پاک کردن دست های خود می توانید از هر دو محصول استفاده نمایید اما گاهی اوقات ممکن است صابون و مواد شوینده در دسترس نباشد و برای شست و شوی دست ها با صابون حتما باید به آب دسترسی داشته باشید تا به طور کامل دست ها را با آن شست و شو دهید.

استفاده از ضد عفونی کننده دست هم می تواند ویروس ها و میکروب های دست را از بین ببرد اما فرق آن با صابون این است که پس از استفاده از آن نیاز به آبکشی دست ها نمی باشد و پس از چند ثانیه ضد عفونی کننده دست بر روی پوست خشک می شود.

مواد تشکیل دهنده صابون و ضد عفونی کننده دست

صابون ها انواع مختلفی دارند که از چندین ترکیبات شیمیایی و عصاره های مختلف ساخته می شود که بر کدام از آن برای انواع پوست مناسب می باشند و تنوع ترکیبات صابون بسیار گسترده می باشد اما عمده مواد تکشیل دهنده شیمیایی آن ها به یک صورت می باشند.

در ضد عفونی کننده های دست بین 60 تا 70 درصد الکل استفاده شده است که خاصیت ویروس کشی، پاک کنندگی و از بین برنده میکروب را دارد و علاوه بر آن از ترکیبات دیگری مانند عصاره های گیاهی جهت جلوگیری از خشکی پوست استفاده شده است.

در ترکیبات هر دو محصول از نرم کننده های گیاهی استفاده می شود که پوست دست ها را مانند گذشته نرم و لطیف نگه می دارد.

موارد استفاده از صابون و ضد عفونی کننده دست

به طور معمول در منزل برای تمیزی دست ها از صابون و مایع های مختلف استفاده می شود که می تواند دست ها را به طور کامل از وجود هر گونه میکروب و ویروس پاکسازی کند. اما زمانی که در خارج از منزل هستید استفاده از صابون امکان پذیر نمی باشد و حتما برای استفاده از صابون باید به آب دسترسی داشته باشید.

در این جا ضد عفونی کننده دست برای تمیزی دست ها بسیار کاربردی می باشد و شما می توانید این محصول را در هر زمان و مکانی استفاده نمایید و یکی از مزیت های ضد عفونی کننده دست این است که با مقدار کمی از آن می توانید دست های خود را تمیز کنید.

شما می توانید یک محصول ضد عفونی کننده دست را همیشه همراه خود داشته باشید تا در مواقع لازم بتوانید از آن استفاده نمایید و استفاده از آن می تواند سلامت شما را تضمین کند.

پزشکان و پژوهشگران توصیه کرده اند که برای اثر بخشی صابون و ضد عفونی کننده های دست، دست ها را به مدت 20 ثانیه بشویید تا به طور کامل ویروس ها و میکروب های موجود در دست ها از بین بروند.

خرید ضد عفونی کننده دست

اگر به یک ضد عفونی کننده دست نیاز دارید می توانید اگر طریق فروشگاه سایت beauty360.ir آن را سفارش داده تا برای شما ارسال گردد.

ما به شما ضد عفونی کننده دست soart را پیشنهاد می کنیم و این محصول با ترکیبات فوق العاده ای که دارد، می تواند دست های شما بدون آن که به پوست شما آسیب برساند پاکیزه کند.

در ضد عفونی کننده دست soart از عصاره های گیاهی مانند عصاره الوئه ورا و چای سبز استفاده شده است که مانع از خشکی پوست می شود و پوست دست ها را نرم و لطیف نگه می دارد.

جهت خرید این محصول می توانید به قسمت فروشگاه سایت مراجعه نمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

رشد مجدد موها با محصول AAPE

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *